FORGOT YOUR DETAILS?

İlke Endüstriyel Boyama Sistemleri ve Otomasyon A.Ş

Türkiye’nin ilk ve en büyük oto boya kabini ve endüstriyel boyahane tesisleri üreticisi olan İlke Endüstriyel, kaliteli ve müşteri ihtiyaçlarına uygun üretimi, yaygın satış ve satış sonrası ağı ve sürekli gelişen teknolojik altyapısı sayesinde oto boyama kabinleri sektöründe Türkiye’de lider, dünyada ise söz sahibi konumdadır.

Bugüne dek dünya genelinde 50’den fazla ülkede 10 bine yakın oto boya kabininin satış ve kurulumunu gerçekleştirmiş olan İlke Endüstriyel’in yıllık 750 adet oto boya kabini ve endüstriyel boyahane tesisi üretim kapasitesi mevcuttur.

İzmir’deki merkez ofisi ve Akhisar’daki 15.000 m²’lik alanda kurulu modern üretim tesislerine sahip olan İlke Endüstriyel, başta CE ve TSE olmak üzere birçok üretim ve kalite standartları sertifikalarına sahiptir. İlke Endüstriyel, ERP sistemleri olarak SAP kullanmakta; bu ileri bilgi teknolojileri altyapısını modern CNC makineleriyle desteklemektedir.

Endüstriyel boyahane, boyama robotları ve konveyör konularında dünyanın lider şirketleri Eisenmann, B+M Surface Systems ve Caldan Conveyor A/S ile işbirliği yapan İlke Endüstriyel, oto boya kabinlerinde olduğu gibi endüstriyel boyamada da uluslararası standartlarda tesisler üretir hale gelmiştir.

SAYILARLA İLKE

50+

FARKLI ÜLKEYE SEVKİYAT

500+

YILLIK ÜRETİM

100+

ENDÜSTRİYEL PROJE

+4

OFİS

+15000 m²

FABRİKA ALANI

BİZİMLE ÇALIŞIN

En iyi en iyi projemizi yapmak için elimizden geleni yapacağız!

TOP