FORGOT YOUR DETAILS?

İlke Endüstriyel Boyama Sistemleri ve Otomasyon A.Ş

Türkiye’nin ilk ve en büyük oto boya kabini ve endüstriyel boyahane tesisleri üreticisi olan İlke Endüstriyel, kaliteli ve müşteri ihtiyaçlarına uygun üretimi, yaygın satış ve satış sonrası ağı ve sürekli gelişen teknolojik altyapısı sayesinde oto boyama kabinleri sektöründe Türkiye’de lider, dünyada ise söz sahibi konumdadır.

Bugüne dek dünya genelinde 50’den fazla ülkede 10 bine yakın oto boya kabininin satış ve kurulumunu gerçekleştirmiş olan İlke Endüstriyel’in yıllık 750 adet oto boya kabini ve endüstriyel boyahane tesisi üretim kapasitesi mevcuttur.

İzmir’deki merkez ofisi ve Akhisar’daki 15.000 m²’lik alanda kurulu modern üretim tesislerine sahip olan İlke Endüstriyel, başta CE ve TSE olmak üzere birçok üretim ve kalite standartları sertifikalarına sahiptir. İlke Endüstriyel, ERP sistemleri olarak SAP kullanmakta; bu ileri bilgi teknolojileri altyapısını modern CNC makineleriyle desteklemektedir.

Endüstriyel boyahane, boyama robotları ve konveyör konularında dünyanın lider şirketleri Eisenmann, B+M Surface Systems ve Caldan Conveyor A/S ile işbirliği yapan İlke Endüstriyel, oto boya kabinlerinde olduğu gibi endüstriyel boyamada da uluslararası standartlarda tesisler üretir hale gelmiştir.

Bugüne dek dünya genelinde 60'dan fazla ülkede 10 bine yakın boya kabininin satış ve
kurulumunu gerçekleştirmiş olan İlke Endüstriyel'in yıllık 750 adet oto boya kabini ve
endüstriyel boyahane tesisi üretim kapasitesi mevcuttur.

MİSYON

Entegre ve modern teknolojiye sahip tesisinde, ekibiyle büyüyen bir şirket olarak müşteri ihtiyacına uygun, rekabet gücünü arttırıcı ve üretim kalitesini yükselten yüzey işlem ve boya uygulama ürünleri sunmak. "Önce İnsan" prensibiyle hareket ederek diğer firmalara öncü olmak.

 
 

VİZYON

Dünya çapında tanınan, yüzey işlem ve boya uygulama sistemleri üreticisi firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Başarı Odaklı
  • Çeşitliliği Kucaklayan ve Esnek
  • İleri Derece Organize
  • İtibarlı
  • Rekabetçi
  • Yapıcı İletişim ve Dayanışma Kültürü
  • İnsan ve Çevreye Saygı

SAYILARLA İLKE

50+

FARKLI ÜLKEYE SEVKİYAT

500+

YILLIK ÜRETİM

100+

ENDÜSTRİYEL PROJE

+4

OFİS

+15000 m²

FABRİKA ALANI
TOP